Optim Group | O Nas
18859
page,page-id-18859,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Wieloletnie doświadczenie i świeżość młodego ducha. Rozwaga i jednocześnie spontaniczność w tworzeniu. Dwie skrajności, dwie osobowości. To właśnie z ich połączenia rodzą się najlepsze pomysły.

Robert Czajkowski i Jakub Segit

Robert wysłuchuje klienta i przenosi na projekt jego myśli, dzięki temu powstają wnętrza skrojone na miarę. To doświadczony designer, a zarazem cieszący się zaufaniem przedsiębiorca, pomysłodawca konceptu.

Jakub ma świeże spojrzenie. Architekt, który zna obowiązujące trendy, poszukuje nowinek ze świata designu. Esteta.

Tworzymy razem – apartamenty, domy, rezydencje, biura, restauracje, hotele – przestrzenie, w których po prostu dobrze się żyje.

Wybierając nas, Klient inwestuje w niezawodność, a także w pewność, że bez jego udziału usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie.

Wsłuchujemy się w jego potrzeby rekomendujemy najlepsze, sprawdzone rozwiązania.

Realizujemy zlecenia kompleksowo – od projektu, poprzez nadzór budowy, produkcję mebli, aż po zakupy materiałów do wykończenia wnętrza – dzięki temu Klient nie musi być zaangażowany w żaden z tych etapów i może skupić się na swoich potrzebach.

Sprawdzeni podwykonawcy, słuchanie potrzeb Klientów, indywidualne podejście do każdego z projektów oraz całościowa, rzetelna i solidna obsługa to gwarancja jakości Optim Group.

_MG_6679wwww 22